RedLine NetWork
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RedLine NetWork

Tutoriale Games
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ™Despre Lineage2™

In jos 
AutorMesaj
YuGhY

YuGhY


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Calarasi

™Despre Lineage2™ Empty
MesajSubiect: ™Despre Lineage2™   ™Despre Lineage2™ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 1:02 am

™Despre Lineage2™ Lineage2wallpapervalakaea0
Lineage 2 este cel mai jucat joc online la ora actuala in lume de catre milioane de oameni de orice fel de varsta.Odata ce v-ati apucat de el va asigur eu ca aveti viata lunga de jucat pentru ca acest joc nu are sfarsit.
™Despre Lineage2™ Lineage2c
Un joc simplu,frumos si creativ pentru multi copii si in acelasi timp pentru orice fel de om care doreste sa se joace cu alte milioane de oameni.
™Despre Lineage2™ Lineage2_pet
Acest joc a fost creat si lansat prima oara pe un simplu joc pe televizor in anul 2002.De la clasicul joc pe televizor care nu era cine stie ce s-a ajuns la prima consola numita PlayStation unde si-a facut aparitia in anul 2004.Acolo incepea sa para un adevarat joc care avea sa se lanseze pe computer in anul 2005 an in care a fost printre cele mai jucate jocuri din lume.Grafica care s-a improvizat in acest joc a dat pe spate multa lume si multe firme cu alte jocuri puternice care au fost intrecute de acets magnific si super jucat joc.Eu unul nu am cuvinte despre el,este o perfectiune totala si o realitate de nedescris.In timp ce ma joc traiesc la maxim toate fazele si clipele petrecute in joc.De abia astept sa ma joc ultima parte care va fi lansata la sfarsitul anului 2009 pentru ca pana acum mi-am mancat noptile traind la maxim intensitatea acestui joc.Baieti care jucati acest joc va rog sa imi lasati un post aici sa stiu si eu ce parere aveti despre el si cum vi se pare grafica ultimei parti care a aparut acum la inceputul anului 2009.Priviti si voi cat de real par sariturile,monstrii,peretii,totul pare o absoluta realitate.Nici nu pun sa imi dau seama cum au putut sa creeze astia de la ea games asa ceva.
™Despre Lineage2™ L2w71FD52640K2
Felicitari din plin acestei companii care in sfarsit fac multa lume fericita prin prisma unor lansari si creatii extraordinare.Dupa mine acest joc intrece orice alt fel de joc semistrategic deoarece aveti ce sa va chinuiti si sa ganditi rapid chiar in unele faze si momente ale jocului.Am mia intalnit si alt fel de genuri d ejoc si aproape ca acesta insa foarte greu imi vine sa cred ca acest joc nu este jucat de o lume intreaga si adorat in general prin felul si grafica pe care o conduce.Eu sper totusi sa se faca lansarea oficiala si pentru consola xbox deoarece nu s-a inventat inca un tip de computer sau joc care sa intreaca consola xbox la grafica.Deci daca va cumparati sau care aveti asa ceva sunteti cei mai tari in grafica la orice fel de joc posibil nou sau vechi aparut.Oricum nu asta este important acum ci felul in care se vorbeste in lume despre acest joc.Totul este perfect nu apar erori,buguri,greseli de grafica nimic, totul este perfect.Asa se realizeaza un joc adevarat nu ca Fifa sace stiu ce alte jocuri care nu prea ofer ele grafica si mai gasesti cate un bug de joc care te face sa te enervezi in momentele cheie ale jocului sau cand te simti si tu mai bine,la un final de joc sau ce stiu intr-o faza pe care te-ai chinuit mult timp sa o treci,si cand colo aflii ca jocul este buguit si tu nu mai poti trece de acolo.Deci asa ceva nu vei intalni aici in lineage 2.Daca il veti juca si sunt convins ca o veti face nu veti regreta din nici un punct de vedere al jocului si va asigur ca aveti ce juca.Insa va dau un sfat prietenesc si poate si putin ajutor ca sa va fac o idee despre acest joc.Lineage 2 odata inceput o sa va dea multe batai de cap deoarece este un joc extrem de greu si iti trebuie multa vointa si claritate si multa rabdare pentru a trece unele planse.Eu unul am fost exasperat la multe planse care le treceam foarte greu ma chinuiam chiar zile intregi si nu reuseam si incepeam sa ma enervez si nu faceam bine.Cheia jocului este mult calm si poate putin ajutor din partea unui jucator care a mai jcuat acest joc si probabil cateva indicii de miscari pentru a va usura putin parcurgerea minunata a acestui joc.Cititi fiti atenti si va asigur ca nu veti regreta nici un cuvant din ce am spus eu pana acum in toata povestea asta cu acest joc.Bafta va doresc si spor la joc.
™Despre Lineage2™ Lineage2™Despre Lineage2™ Image_lineage_2_2
Sus In jos
 
™Despre Lineage2™
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RedLine NetWork :: ™ MMORPG Zone ™ :: ™ LineAge 2 ™-
Mergi direct la: